Смағұл Ысқақов атындағы Қызылорда құрылыс және бизнес колледжі талапкерлер тізімі

Смағұл Ысқақов атындағы Қызылорда құрылыс және бизнес колледжі талапкерлер тізімі:

Мамандығы:0502000-Телекомуникациялық құралдар мен тұрмыстық техникаларды жөндеу және қызмет көрсету (салалар бойынша)

Талапкердің аты-жөні

Тапсырған күні

Орташа балы

1

Қадырова Нұрайым Кенжетайқызы

20.06.2020ж

4,3

2

Жақсылық Әсел Жамбылқызы

22.06.2020ж

5

3

Сағадат Шахмардан Сағынғалиұлы

23.06.2020ж

4

4

Ахметалиева Жұлдызай Мейржанқызы

24.06.2020ж

3,3

5

Жасұланқызы Әдемі

24.06.2020ж

3,3

6

Аманжол Сұңғат Бахытжанұлы

24.06.2020ж

3,3

7

Қасымбек Аяулым Сакенқызы

29.06.2020ж

3,7

8

Әкімбай Қыдырәлі Аманкелдіұлы

01.07.2020ж

3,7

9

Сабырбай Әмина Нұрталантқызы

07.07.2020ж

3,7

10

Айбек Әділет Айбекұлы

08.07.2020ж

3

11

Жорабек Бақдәулет Габидуллаұлы

14.07.2020ж

3

12

Құдайберген Алмат Төреханұлы

16.07.2020ж

3,7

13

Алмасов Жаснұр Жанболатұлы

25.07.2020ж

3,3

14

Серікбай  Нұраддин Ернарұлы

21.08.2020ж

3

15

Өмірхан Жанеля Маратқызы

25.08.2020ж

3,3

 

Мамандығы:1401000 -Ғимараттар мен құрылымдарды салу және пайдалану

1401252 - Өңдеу құрылыс жұмыстарының шебері

 

Талапкердің аты-жөні

Тапсырған күні

Орташа балы

1

Қожабеков Бақдәулет Шәкірұлы

22.06.2020ж

4

2

Оразалы Әділ Жақсылықұлы

23.06.2020ж

3

3

Абилдаев Дамир Азаматұлы

24.06.2020ж

3

4

Жоламан Думан Қонысбекұлы

25.06.2020ж

3

5

Молдабеков Әли Күзембайұлы

30.06.2020ж

3

6

Акпеилов Жандос Бауыржанұлы

03.07.2020ж

3

7

Қайыпова Алтынай Алтайқызы

08.07.2020ж

3,3

8

Рахым Саламат Ерланұлы

15.07.2020ж

3

9

Карбоз Ерасыл Максутұлы

20.07.2020ж

3

10

Рсалиев Қуандық Рысбаевич

20.07.2020ж

3,3

11

Темірғали Еркебұлан Қайратұлы

24.07.2020ж

3

12

Мирамбек Мирамкүл Мирамбекқызы

24.07.2020ж

3

13

Серік Фархат Талғатұлы

24.07.2020ж

3

14

Молдабекова Үміт Ғалымқызы

27.07.2020ж

3

15

Айымбет Серікбол Сағатбекұлы

28.07.2020ж

3,7

16

Серікбай Ақтоты Бахытжанқызы

06.08.2020ж

4

17

Жарылкапова Гүлсім Асылбекқызы

12.08.2020ж

3,3

18

Дилимбетов Асылан Асылханұлы

12.08.2020ж

3

19

Убайдулла Бекнұр Бағдатұлы

17.08.2020ж

3

20

Кенжебек Саят Сакенұлы

17.08.2020ж

3

21

Құрманбай Қуаныш Мырзабайұлы

20.08.2020ж

3

22

Сарсенбай Ернар

21.08.2020ж

3

Мамандығы: 1115000-Өндірістегі электрлік-механикалық жабдықтар (түрлері бойынша)

Талапкердің аты-жөні

Тапсырған күні

Орташа балы

1

Захманов Жанбол Рахымжанұлы

23.06.2020ж

4

2

Баянды Әли Абзалұлы

24.06.2020ж

3,7

3

Сейілхан Нұрдәулет Алматұлы

24.06.2020ж

3

4

Мұхит Ерболат Мақсатұлы

25.06.2020ж

3,3

5

Доспан Арсен Бақытұлы

02.07.2020ж

3,3

6

Аманқұлов Жасұлан

02.07.2020ж

3

7

Телғара Нұрсұлтан Медетбайұлы

02.07.2020ж

3

8

Мейрамбеков Өркен Қанатұлы

07.07.2020ж

3,3

9

Әжібай Бағдат Мұхитұлы

08.07.2020ж

3

10

Қанатбай Нұртас

10.07.2020ж

3,3

11

Серікбаев Талғат Канатұлы

13.07.2020ж

3

12

Махамбет Дамир Абибуллаұлы

14.07.2020ж

3

13

Болатбек Уалихан Мейрамбекұлы

14.07.2020ж

3

14

Сахитжан Бекзат Ерболұлы

23.07.2020ж

3,3

15

Әлібеков Нұржан Ертайұлы

25.07.2020ж

3

16

Айдарбек Мухаммедәлі Мақсатұлы

25.07.2020ж

3

17

Деркач Александр Владимирович

28.07.2020ж

3

18

Базарғалиұлы Шынболат

28.07.2020ж

3

19

Кадирмаханов Альфараби

29.07.2020ж

3

20

Сәрсенбай Нөсер Бахытұлы

03.08.2020ж

3                                                                                                                                              

21

Жәнібекұлы Данияр

03.08.2020ж

3,7

22

Бірлік Мейірбек Болатұлы

10.08.2020ж

3

23

Жеңісбаев Самат Жақсыбекұлы

10.08.2020ж

3,3

24

Мейрамбек Олжас Мейрамбекұлы

20.08.2020ж

3

25

Молдабай Данияр Ғабитұлы

24.08.2020ж

3

26

Мырзан Ерасыл Ерболұлы

24.08.2020ж

3,3

 

Мамандығы: 1414100-Жиһаз өндірісі (түрлері бойынша)

Талапкердің аты-жөні

Тапсырған күні

Орташа балы

1

Сагатбеков Азамат Аскарович

20.06.2020ж

3

2

Таваров Ахмет Кайратович

22.06.2020ж

3,3

3

Хан Любовь Владимировна

22.06.2020ж

3,3

4

Бахытбекұлы Ұлағат

22.06.2020ж

3,3

5

Қасымов Бекарыс Ғалымұлы

23.06.2020ж

3

6

Ешекеев Артур Сергеевич

24.06.2020ж

3

7

Сим Павел Вячеславович

24.06.2020ж

3

8

Амет Ержігіт Ерланұлы

25.06.2020ж

3,3

9

Жұмаханұлы Мақсат

29.06.2020ж

3

10

Өмірзақ Еркебұлан Бексейітұлы

01.07.2020ж

3

11

Жеткерген Ақылбек Жеткергенұлы

02.07.2020ж

3

12

Айходжаев Мейіржан

03.07.2020ж

3

13

Даулет Қуаныш Даулетұлы

04.07.2020ж

3

14

Мусрепхан Бірлік Асылханұлы

08.07.2020ж

3,3

15

Серікбай Ерсұлтан Ерболатұлы

14.07.2020ж

3

16

Қалдарбек Әлихан Дінмұхамедұлы 

14.07.2020ж

3

17

Серікбай Жақсылық Серікбайұлы

14.07.2020ж

3

18

Махмут Әсет Жалгасұлы

14.07.2020ж

3

19

Алмас Жанарыс Алмасұлы

15.07.2020ж

3,3

20

Бақытбекұлы Нұрлыбек

20.07.2020ж

3,3

21

Сарсенбай Мухаммедәли Ганиұлы

22.07.2020ж

3,3

22

Әбдімәлік Бекжан Бақытжанұлы

24.07.2020ж

4

23

Тұрман Диас Әділбекұлы

27.07.2020ж

4

24

Талапбек Ерасыл Талапбекұлы

03.08.2020ж

3

25

Жүзбай Олжас Болатұлы

10.08.2020ж

3

26

Мұратұлы Мағжан

11.08.2020ж

3

27

Ермаханов Нұрсұлтан Талғатұлы

12.08.2020ж

3

28

Ли Давид

17.08.2020ж

3,3

29

Серікбай Нұрсұлтан Базарбекұлы

20.08.2020ж

4

30

Суюпов Уәли Асқарұлы

20.08.2020ж

3

31

Ақылбекова Мерей Мұратқызы

25.08.2020ж

4

 

1403000-Ішкі санитарлық –техникалық құрылғыларды, желдеткіштерді және инженерлік жүйелерді монтаждау және пайдалану (түрлері бойынша)

1

Сыздықов Арман Дүйсенбайұлы

22.06.2020ж

3

2

Нұржанов Мәлік

23.06.2020ж

3

3

Мұратұлы Нұржан

23.06.2020ж

3

4

Жеткерген Бексұлтан Бақытұлы

23.06.2020ж

3

5

Балтабай Ерхан Мейрамханұлы

25.06.2020ж

3,3

6

Тұрсынбеков Еркебұлан Рысбекұлы

26.06.2020ж

3

7

Куандыков Айбол Куандыкұлы

29.06.2020ж

3

8

Әбілдаев Бекболат Абдуллаұлы

30.06.2020ж

3

9

Мәден Мейірхан

07.07.2020ж

3

10

Сарыбай Маратхан Русланұлы

11.07.2020ж

3

11

Ахметов Асылан Амирханұлы

14.07.2020ж

3,6

12

Қуанар Берекет Шындәулетұлы

17.07.2020ж

3

13

Ержанов Арман Алматұлы

22.07.2020ж

3

14

Сабырұлы Шыңғысхан

23.07.2020ж

3

15

Құрбанов Ернар

23.07.2020ж

3

16

Нуртас Султанбейбарыс Айбекұлы

23.07.2020ж

3

17

Байжанов Даниал Мухтарұлы

27.07.2020ж

3

18

Елеужан Наурыз Ақылханұлы

03.08.2020 ж

3

19

Төлеміс Бибарыс Амантайұлы

03.08.2020ж

3

20

Қабдулаев Ерасыл

12.08.2020ж

3

21

Бақытбекұлы Нұрлыбек

17.08.2020ж

3,3

22

Төребайұлы Бейбарыс

25.08.2020ж

3

Мамандығы:1401000 -Ғимараттар мен құрылымдарды салу және пайдалану

         1401022 – Ағаш ұстасы

1

Ораз Иляс Маратұлы

20.06.2020ж

3

2

Булатбек Дамир Ерикұлы

22.06.2020ж

3,3

3

Тасберген Нұрдос Қанатұлы

24.08.2020ж

3

4

Даулетбай Нәби

25.08.2020ж

3

5

Ерболат Ақылбек

25.08.2020ж

3

6

Ысқақ Жорабек Әнетұлы

25.08.2020ж

3,3

7

Рысбек Тимур Сейітұлы

25.08.2020ж

3,4

8

Ерболат Мәди

25.08.2020ж

3

9

Азизов Әділет Мұратұлы

26.08.2020ж

3

10

Сакенұлы Нұржігіт

26.08.2020ж

3,1

11

Орынбай Төребек

26.08.2020ж

3,2

12

Асылбеков Әли Жомартұлы

26.08.2020ж

3,1

13

Сейтмембетұлы Қасымжан

26.08.2020ж

3

14

Омар Қанат

26.08.2020ж

3,3

15

Нақыпұлы Бекзат

26.08.2020ж

3,4

16

Романқұлов Алмат Серікұлы

26.08.2020ж

3

17

Бақытбек Жәнібек Бақытбекұлы

26.08.2020ж

3,1

18

Абуова Айгүл Жандарбекұлы

26.08.2020ж

3

19

Нұрланұлы Сәкен

26.08.2020ж

3

20

Қодарұлы Бекжан

26.08.2020ж

3

21

Дастанов Еркін Серікұлы

26.08.2020ж

3,1

22

Болатбекұлы Дамир

26.08.2020ж

3,2